top of page
Tarayıcı

WEB SİTESİ TASARIMI

Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi bir kurumun veya bireysel kişinin dijital kimliği niteliğindedir.

Split Medya benzersiz, seçkin, amaca uygun ve güncel web tasarım trendlerine uygun siteler yapmayı hedefler.

Öncelikle müşterilerimizin stratejilerini ve beklentilerini değerlendirdikten sonra mevcut durumu analiz ederek web sitesi inşasına başlıyoruz. Tasarım ekibimiz, SEO uzmanlarımız ve yazılım ekibimiz ile görsel olarak heyecanlandırıcı bir site yaratırken, yazılım güvenliğini ve mevcut trendlere uygun altyapıyı ihmal  etmiyoruz. Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, kod geliştirme,

kod yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi, testler, yayına geçiş, eksiklik veya hatalara karşı kontrol aşamaları uygulanır.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için müşterilerimizle birlikte çalışma prensibini benimsemekteyiz.

Web tasarımı

Özel Tasarım Web Sitesi

Standart kalıpların dışına çıkmak ister misiniz? Böyle bir durumda Split Medya Web Tasarım ekibi olarak isteklerinizi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak uygun fiyatlar veriyoruz. Bu fiyatlandırmayı web sitesinin yapılış tarzına göre şekillendirebiliyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan
özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız. Eğer sizler de profesyonel hizmetten yararlanmak istiyorsanız, Split Medya en iyi adresiniz olacaktır. Alacağınız hizmetler sonucunda yükselişe geçmeye başlayacaksınız.

bottom of page