top of page
video produksiyon-01.jpg

POST PRODÜKSİYON

Split Medya Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon, video yapım süreçlerinin tamamına verilen isimdir. Yapım anlamına gelen prodüksiyonun tamamlanması için 3 aşama gereklidir. Bu aşamalar;

  • Pre-prodüksiyon (yapım öncesi),

  • Prodüksiyon (yapım)

  • Post prodüksiyon (yapım sonrası) aşamalarıdır.

Başarılı bir video prodüksiyon projesinin hayata geçirilmesi için bu 3 aşamanın da titizlikle gerçekleştirilmesi gerekir.

Günümüzde insanlar internet kullanımının %70’inden fazlası video izleyerek geçirmektedir. Popüler film ve dizi siteleri dünya internet trafiğinde pastanın en büyük pay sahipleridir. İnteraktif olmak ve hem görsel hem işitsel sunum yapmak dijital medyanın olmazsa olmazları arasındadır.

Split Medya olarak müşterilerimizin projeleri doğrultusunda reklam filmi, röportaj ,etkinlik videoları, kısa film, tanıtım filmi sosyal medya videoları vb. projelerinize tüksek kalite ekipmanlarımız ile çözüm getiriyoruz.

Neden Bu Hizmetlerden Faydalanmalıyım?

Video sanatı insanlara anlatılmak isteneni en belirgin şekilde anlatmanın yollarından biridir. Videolar konunuzu tercihe göre eğlenceli, ilginç, dikkat çekici yöntemle anlatmanın en uygun yoludur. Video üretiminin küçük işletmeleri için de etkili olmasının sebebinden biri size ticari bir kısıtlama olmadan ürününüzün faydalarını açıklama fırsatı vermesidir.

bottom of page